Süzen Bal Makinaları Hakkında

Suzen Bal Makinaları, Türkiye'nin köklü ve tecrübeli paslanmaz çelik ürünleri üreten tesisimizin , en yeni teknoloji ile arıcılık sektörü için tasarladığı mamulleridir.

Türk mühendislerinin ve girişimcilerinin AR-GE çalışmaları sonucu , siz arıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak Arıcılık Ekipmanlarını geliştirerek ,Türk arıcılarının kullanımına sunmuş bulunmaktayız.

Ürünlerimizi , uzun süren denemeler ve geliştirmeler sonucu , kullanıma hazır hale getirdik. Türk Gıda Kodeksine uygun olması için, makinelerimizi 304 kalite paslanmaz çelik malzemelerden ürettik. Böylelikle , hem uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam, insan sağlığı için zararsız bir ürün olmasını sağlamış olduk. Makinelerimizi kullanarak , şifa kaynağı olan ballarınızı daha kaliteli bir şekilde sevdiklerinize ve müşterilerinize sunmanın gururunu yaşayabileceksiniz.

Makinelerimizi üretirken yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları sırasında ; sağlam yapılı , balansı yapılmış , kolay temizlenebilir ve uzun ömür gibi özelliklerin , daima beklentilerinizin başında olduğunu bilmekte olduğumuzu belirtelim. Biz de ,makinelerimizi bu özelliklere sahip olmasına özen göstererek , Türkiye'deki monoblok yapıdaki ilk ve tek "Bal Süzme Makinası" nı ürettik.

Arıcılık için yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları devam etmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda , bal makinalarımızı geliştirmeye devam edeceğiz ve arıcılık sektörünün ihtiyacı olan ürünlere ; kalitemizi, ileri teknolojimizi ve becerimize sizin o eşşsiz desteklerinizi katarak, daima yeniliklerle sizlerin karşınızda olacağız...

3.arı